
Custom heeft een extra mogelijkheden toegevoegd aan haar TG2460 H thermische ticketprinter.
De thermische printer (8 dot/mm) print nu grafisch en tekst met een printsnelheid van 140mm/sec.
De papierrolhouder heeft een capaciteit tot 120 mm diameter. Er zijn maatregelen getroffen om vastlopen van de papierstrook te voorkomen door het gepatenteerd antipaperjam en anti-inscheursysteem en het extreem robuuste cuttersysteem. Op de rolhouder past een rol papier met een
Lees verder
Custom heeft een extra mogelijkheden toegevoegd aan haar TG2460 H thermische ticketprinter.
De thermische printer (8 dot/mm) print nu grafisch en tekst met een printsnelheid van 140mm/sec.
De papierrolhouder heeft een capaciteit tot 120 mm diameter. Er zijn maatregelen getroffen om vastlopen van de papierstrook te voorkomen door het gepatenteerd antipaperjam en anti-inscheursysteem en het extreem robuuste cuttersysteem. Op de rolhouder past een rol papier met een papierbreedte van 60 mm. De printer is voorzien van een RS232 en USB interface.
Er is ook een speciale uitvoering zonder autocutter maar met gepatenteerd tear-off systeem die geschikt is voor onder meer tankstations.
- Temperatuursbereik van -20°C tot +70°C
- Verlichte papiercover
- Multipositioneerbare papierrol
- Papierrolhouder aan beide zijden monteerbaar voor gemakkelijke rolwisseling
- Special fonts zoals Chinees, Russisch, Noors en Portugees
- Remote Status monitor software
- Barcodes: UPC-A, UPC-E, EAN13, EAN8, CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128, CODE32
- Sensoren: temperatuur, papiersensor, anti-paper jam, ticket terughaal, papier einde en optioneel “nadert papier einde”
- Uitvoering met 12V voeding leverbaar (TG1260H)
Toepassingen zijn o.a.:
- Self-service kiosken
- Zelfbediending tankstations
- Gaming machines
- Parkeerbetaalautomaten
- Vending machines
Deze informatie is door de leverancier zelf geplaatst.